Udźwiękawiamy kreatywnie

Udźwiękawiamy kreatywnie. Zlecenie to kompleksowa opieka nad całością muzycznej i dźwiękowej strony projektu, odpowiedzialność i czynne uczestnictwo w tworzeniu oferty dla klienta docelowego.  Pracujemy również na zlecenie bezpośrednie.

  • Wspieramy agencje interaktywne, reklamowe i klientów bezpośrednich w opracowywaniu i produkcji dźwięku, nagraniu lektorów i muzyki do spotów reklamowych,  gier, stron www, filmów, słuchowisk, audiobooków, wymyślaniu głosów dla postaci, w dobraniu oprawy muzycznej, sound designu i kompozycji autorskiej muzyki. Doświadczenie w branży IT , reklamy, mediów i multimediów pozwala również wspomagać całościowe działania brandingowe i koncepcje kreatywne z uwzględnieniem odpowiedniej oprawy dźwiękowej.

 

Czym SoundIT różni się to od standardowego studia nagraniowego?

 

  • Nasz zespół to byli pracownicy agencji reklamowych i interaktywnych znający potrzeby osób prowadzących projekty i wymagania klientów ostatecznych. Zamiłowanie do dźwięku i muzyki w połączeniu z kilkunastoletnim praktycznym doświadczeniem sprawia, że rozmawiamy tym samym językiem i jesteśmy w stanie opracować pełną koncepcję kreatywną wliczoną w cenę usługi udźwiękowienia, kompozycji muzyki, opracowania postaci, kampanii, brandingu itp. Pełny outsourcing udźwiękowienia.
  • Każde zlecenie podlega indywidualnej obróbce dźwięku dostosowanej do potrzeb projektu, więc realizacja słuchowiska dla dzieci nie będzie brzmiała jak rozdzierająca bębenki reklama, a prezentacja firmowa nie będzie sprawiała wrażenia nagranej w beczce. Mamy o tym pojęcie i dobry smak. Ceniona przez agencje reklamowe różnica, to nagrania próbne lektora dla potrzeb montażowych lub prezentacyjnych dla klienta bez dodatkowych kosztów, realizowana Ad Hoc.
  • W cenie zawieramy zarówno opiekę artystyczną (np. audiobooki czy też umuzykalnione słuchowiska) , reżyserię dźwięku, jak i pieczę nad zgodnością z briefem lub innym materiałem wyznaczającym standard realizacji zadany przez klienta.  Potrafimy pisać teksty reklamowe, dialogi i słuchowiska. 
  • Jeśli do realizacji zadania wystarczy spędzenie czasu nad znalezieniem odpowiedniego utworu z bazy, poświęcimy czas właśnie na to. Gdy potrzebna jest pełna linia muzyczno-kompozytorska, po ustaleniu referencji skomponujemy coś w zadanym stylu lub zaproponujemy naszą wizję danego zagadnienia.
  • Nam się nie spieszy, nie bierzemy nadmiaru zleceń. Dzięki temu robimy wszystko szybciej i dokładniej.

 

Napisz do SoundIT

+48 669 885 131
Kraków, ul. Rakowicka 99